Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Międzyrzecze Dolne

Międzyrzecze Dolne, śląskie

  • 1 100 000 zł
  • 194,90 m²
  • 5 643,92 zł/m²

Zdjęcie

Monika Połatyńsk...

Skontaktuj się

Dom Międzyrzecze Dolne

Międzyrzecze Dolne, śląskie

zaktualizowane:
16 maja 2026

1 100 000 zł

194,90 m²

5 643,92 zł/m²

Dom Międzyrzecze Dolne

Zaktualizowane: 16 maja 2026

1 100 000 zł 194,90 m² 5 643,92 zł/m²

Rodzaj domu:
-
Liczba pokoi:
9
Powierzchnia działki:
4 000 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
1996

Rodzaj domu:

-

Liczba pokoi:

9

Powierzchnia działki:

4 000 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

1996

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 100 000 zł (5 643,92 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka domu 194,90 m², 9 pokoi
  • Budynek: rok budowy: 1996
  • Działka: 4 000 m²
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Źródło: biuro nieruchomości: REMAX POLSKA, zaktualizowane: 16.05.2026
  •   numer ogłoszenia: REMAX-3979/3123/ODS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

GRAŻYNA NIEMIEC
Agent prowadzący
 

Przedstawiam ofertę wyjątkowego domu jednorodzinnego, położonego w Międzyrzeczu Dolnym w województwie śląskim.
Nieruchomość o powierzchni 194,90 m² położona jest na malowniczej, 40-ar działce, w sąsiedztwie urokliwego lasu. (...)

Agent

Monika Połatyńska

694 486...

694 486 486

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Monika Połatyńska

694 486...

694 486 486

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy