Działka budowlana Międzyrzecze Dolne
Międzyrzecze Dolne, śląskie
- 220 000 zł
- 1 823 m²
- 120,68 zł/m²
Rafał Klimek
Skontaktuj się
Działka budowlana Międzyrzecze Dolne
Międzyrzecze Dolne, śląskie
zaktualizowane:
14 maja 2026
Działka budowlana Międzyrzecze Dolne
Zaktualizowane: 14 maja 2026
220 000 zł 1 823 m² 120,68 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 220 000 zł (120,68 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: budowlana, 1 823 m²
- kształt: nieregularny; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg
- Źródło: biuro nieruchomości: NestHill Nieruchomości, zaktualizowane: 14.05.2026
- numer ogłoszenia: 13/19139/OGS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Międzyrzecze Dolne, Jasienica, bielski, śląskie
Opis nieruchomości
Szukasz miejsca, gdzie natura spotyka się z wygodą, a Twoje plany budowlane zyskują nieograniczone możliwości? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!
Mamy przyjemność zaprezentować unikalną działkę o numerze 487, położoną w malowniczym Międzyrzeczu Dolnym przy ul. Żniwnej. To idealna propozycja dla osób pragnących ciszy, przestrzeni i doskonałej komunikacji. (...)
571 701...
571 701 157