Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Międzyrzecze Dolne - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy

Skoczów(Międzyrzecze Dolne + 13 km)

1 800 000 zł662 m² 2 719,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 301 m²

Nieruchomość inwestycyjna - Skoczów Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość produkcyjno-usługowo-mieszkalna o dużym potencjale inwestycyjnym , zlokalizowana w Skoczowie w pobliżu Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Ekologiczna

Międzybrodzie Bialskie(Międzyrzecze Dolne + 20 km)

4 700 000 zł1 067 m² 4 405 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowa sala bankietowa z bazą noclegową nad Jeziorem Międzybrodzkim Międzybrodzie Bialskie, ul. Ekologiczna- podnóże Góry Żar, bezpośrednie sąsiedztwo jeziora Opis nieruchomości: na.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Międzybrodzie Bialskie

Międzybrodzie Bialskie(Międzyrzecze Dolne + 20 km)

1 290 000 zł437 m² 2 951,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 025 m²

Obiekt mieszkalny z potencjałem prowadzenia pensjonatu, wydzielenia apartamentów lub trzech niezależnych mieszkań Zadbany obiekt położony blisko centrum, w sercu Beskidu Małego, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Krakowska

Bielsko-Biała(Międzyrzecze Dolne + 10 km)

7 490 000 zł955 m² 7 842,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:5 689 m²

Zbigniew klęczar Agent prowadzący   Szukasz obiektu hotelowo-restauracyjnego 955 m z działką eventową ? Ta oferta jest wprost dla Ciebie. Na sprzedaż kompleksowy obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Łączna

Zarzecze(Międzyrzecze Dolne + 24 km)

850 000 zł240 m² 3 541,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:860 m²

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   dom inwestycyjny W sercu beskidów | zarzecze | 4 apartamenty | jezioro żywieckie | gotowy biznes Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, ul. Barska

Leszczyny,Bielsko-Biała(Międzyrzecze Dolne + 10 km)

4 999 000 zł3 986 m² 1 254,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 089 m²

Izabela połatyńska-janik Agent prowadzący   Na sprzedaż kompleks budynków produkcyjno usługowych, oraz magazynowo -biurowych, znajdujących się w centrum Bielska-Białej, ul Barska 70,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Kobiernice

Kobiernice(Międzyrzecze Dolne + 20 km)

1 860 000 zł800 m² 2 325 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Budynek przeznaczeniu produkcyjnym i magazynowym z częścia biurową i socjalną położony na działce o pow. 1600 m2. Część produkcyjna i magazynowa posiada pow. 700 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Żywiecka

Leszczyny,Bielsko-Biała(Międzyrzecze Dolne + 10 km)

3 500 000 zł1 100 m² 3 181,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Prowizja 0% Bielsko-Biała. Pensjonat. Nowa winda. Oferuję pensjonat zlokalizowany u zbiegu ulic Żywieckiej i Górskiej przy wjeździe do dzielnicy Straconka. Lokalizacja jest bardzo atrakcyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Wilkowice

Wilkowice(Międzyrzecze Dolne + 17 km)

990 000 zł676,12 m² 1 464,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:1 430 m²

Powiat bielski, wilkowice warsztat rzemieślniczy Z budynkiem użytkowo-mieszkalnym Proponuję do sprzedaży kompleks obiektów o łącznej powierzchni 676,12m 2 położony na działce 1430m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Wilkowice

Wilkowice(Międzyrzecze Dolne + 17 km)

990 000 zł676,12 m² 1 464,24 zł/m²

 

 

 

Międzyrzecze Dolne,śląskie

3 190 000 zł1 850 m² 1 724,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Hala o powierzchni około 1850 m2 zlokalizowana na działce o powierzchni około 44,5 a - dogodny dojazd do nieruchomości bez ograniczeń - przed halą teren wybrukowany - około 700 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Międzyrzecze Dolne

Międzyrzecze Dolne,śląskie

3 190 000 zł1 850 m² 1 724,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 448 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Międzyrzecze Dolne

Międzyrzecze Dolne,śląskie

3 750 000 zł1 850 m² 2 027,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 448 m²

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij